PROMOCJA BEZ PRZYLGI

Kompletne drzwi z futryną bezprzylgową za 999,- zł

PROMOCJA dotyczy drzwi wewnętrznych bezprzylgowych wraz z ościeżnicą bezprzylgową - kompletne drzwi bez przylgi w promocyjnej cenie od producenta drzwi wewnętrznych z Radomska. W zestawie znajduje się również zamek magnetyczny i ukryte wewnątrz futryny zawiasy bezprzylgowe - w efekcie otrzymujemy płaską powierzchnię drzwi wraz z futryną idealnie nadającą się jako uzupełnienie dizajnerskiego wnętrza nowoczesnego mieszkania.

nowoczesne drzwi to drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

BADOO-DRZWI to nowoczesne drzwi, a nowoczesne drzwi to drzwi wewnętrzne bezprzylgowe do mieszkania jako drzwi pokojowe i drzwi łazienkowe z podcięciem wentylacyjnym, drzwi do biura i do domu, kompletne drzwi z ościeżnicą bezprzylgową do wewnątrz w standardowych rozmiarach skrzydeł drzwiowych i odpowiedniej ościeżnicy drzwi o tej samej szerokości skrzydła drzwiowego bez przylgi i światła ościeżnicy 60 cm, szerokość drzwi występujących jako drzwi łazienkowe w blokach z płyty PRLu żel bet nie ruszy nic.... łazienkowe 70 cm, 80, 90 i dodatkowo drzwi wewnętrzne szerokość 100 cm.

Budowa drzwi bezprzylgowych

Drzwi bezprzylgowe - budowa skrzydła z ościeżnicą bezprzylgową

  • rama skrzydła bezprzylgowego wykonana jest ze wzmocnionego MDF-u
  • drzwi pokryte są płytą MDF 6 mm (standardowo używa się MDF o grubości 4 mm)
  • wypełnienie skrzydła drzwiowego stanowi pianka akustyczna gwarantująca dobre wyciszenie
  • drzwi pokryte wysokiej jakości lakierami utwardzanymi UV (oferujemy szeroką gamę kolorów)
  • ukryte zawiasy bezprzylgowe schowane w ościeżnicy bezprzylgowej w cenie zestawu
  • zamek magnetyczny gwarantujący bezdźwięczne domknięcie drzwi w cenie zestawu
  • możliwość zamontowania dekoru ze szkła Lacobel lub wykonanie grafiki na szkle (opcja płatna)

DRZWI BEZPRZYLGOWE i drzwi z przylgą - różnice

Czym różnią się drzwi bezprzylgowe od drzwi z przylgą?

drzwi bezprzylgowe

NOWOCZESNE DRZWI BEZPRZYLGOWE

BADOO-DRZWI to marka nowoczesnych rozwiązań i modnych wzorów drzwi wewnętrznych. Nowoczesne drzwi bezprzylgowe, to krok milowy w produkcji skrzydeł drzwiowych.

Konstrukcja skrzydła drzwiowego w zestawie z ościeżnicą bezprzylgową z zewnątrz wygląda na bardzo odchudzoną, ale jak to w życiu zwykle bywa - pozory mylą… zawiasy w nowoczesnych drzwiach pokojowych zostały ukryte w ramie skrzydła oraz wewnątrz futryny. Drzwi pokojowe lub biurowe marki BADOO-DRZWI to również zamek magnetyczny, który dzięki zastosowanym silnym magnesom skutecznie i cicho sprawi, że nie usłyszysz żadnego dźwięku, a drzwi skutecznie się zatrzasną i co najważniejsze ochronią Twoją prywatność.

Drzwi bezprzylgowe to nowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z minimalistycznym podejściem do dizajnu, to drzwi z ościeżnicą bezprzylgowe, kompletne zestawy drzwi wewnętrznych bezprzylgowych dostępne są w standardowych wymiarach skrzydeł drzwiowych o szerokości 90 cm, ale także i wymiary drzwi 60, 70, 80 cm i wymiar drzwi o szerokości 100 cm na zamówienie.

Nowoczesne skrzydło drzwiowe bezprzylgowe

drzwi przylgowe

KLASYCZNE DRZWI PRZYLGOWE

Klasyczne drzwi przylgowe to te, które wszyscy na pewno dobrze znamy, ponieważ towarzyszą nam one od wielu pokoleń i obecne są w większości polskich domów.

Drzwi wewnętrzne klasyczne przylgowe posiadają charakterystyczne “wypustki” przylegające do ościeżnicy i maskujące miejsce styku skrzydła drzwiowego z ościeżnicą.

W drzwiach przylgowych - skrzydło drzwiowe z przylgą - zawiasy są dobrze widoczne wraz z resztą okucia drzwi i stanowią ozdobę drzwi wewnętrznych klasycznych - skrzydło drzwiowe z przylgą i przylgową ościeżnicą w zestawie kompletnych drzwi od producenta drzwi wewnętrznych marki BADOO-DRZWI.

 

Nowoczesne drzwi bezprzylgowe

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe do domu i do biura

Czym różnią się drzwi bezprzylgowe od drzwi z przylgą? 

Zasadniczo drzwi jako kompletny zestaw drzwi z odpowiednią ościeżnicą, ale i konstrukcja samego skrzydła drzwiowego zmieniała się a przestrzeni lat, aż po dziś dzień i widoczne gołym okiem zmiany na pozór upraszczające całą konstrukcję drzwi i futryn bezprzylgowych.